Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Antek w Jastrzębiu, Iga w Żorach. Mamy nowych mieszkańców regionu

Facebook Twitter

Wczoraj (01.01.) powitaliśmy Nowy Rok, a na świat przyszli też nowi mieszkańcy regionu. Gdzie urodziły się pierwsze dzieci?

fot. FB/Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

W rybnickim szpitalu 1 stycznia, 10 minut po godzinie pierwszej w nocy na świat przyszedł chłopczyk – Oskar. W Jastrzębiu-Zdroju o godzinie 6:45 urodził się chłopczyk – informuje oddział ginekologiczno położniczy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2. Wiemy, że na imię ma otrzymać – Antoś.

Racibórz powitał Gaję, dziewczynka urodziła się w nocy 2 stycznia. W szpitalu powiatowym w Wodzisławiu Śląskim 1 stycznia Paulina o godzinie 12,27 urodziła syna, imienia nie znamy, ale wiemy, że młody wodzisławianin był dorodny i otrzymał 10 punktów. W Żorach pierwszy poród odnotowano 1 stycznia o godzinie 9:40, na świat przyszła dziewczynka – Iga. W Knurowie pierwszy urodził się Janek.

Brayan, syn Pauliny i Sebastiana jest pierwszym maluszkiem urodzonym w 2023 roku w powiecie wodzisławskim. Chłopczyk urodził się 1 stycznia o godzinie 12:27, ważył 3490 gram i mierzył 54 cm. Niespełna dwie godziny później urodził się jego kolega z sali- Nikodem. W zeszłym roku w wodzisławskim szpitalu na świat przyszło 846 dzieci.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj