Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Antonina Krótki z Kokoszyc – w sobotę zobaczymy jej występ w The Voice of Poland! [WIDEO]

Facebook Twitter

Już w najbliższą sobotę (24.9.) ostatnie trzy odcinki "przesłuchań w ciemno" programu The Voice of Poland. W tej edycji tego niezwykle popularnego programu kolejny raz są także przedstawiciele naszego regionu.

fot. archiwum rodzinne Antoniny Krótki

Antonina Krótki pochodzi z Wodzisławia Śląskiego, zobaczymy i usłyszymy ją w najnowszym odcinku tego programu. Z wokalistką rozmawiał Jan Bacza.

Radio 90: To pierwszy twój występ, pierwsze nagranie za tobą w The Voice Of Poland, o wynik nie mogę zapytać, ale czy jesteś zadowolona z występu?

Antonina Krótki: Myślę, że jak każdy wokalista zawsze powiem – mogło by być lepiej, aczkolwiek, z tego co pamiętam, bo przez stres wiele nie pamiętam, wydaje mi się, że raczej mogę być bardziej zadowolona, niż zawiedziona.

Radio 90: Co przedstawiłaś jurorom, co usłyszymy?

Antonina Krótki: Piosenkę Phila Collinsa.

fot. archiwum rodzinne Antoniny Krótki

Radio 90: Powiedz coś o sobie. Mieszkasz w Kokoszycach, co robisz w życiu.

Antonina Krótki: Mam 19 lat i aktualnie w tym roku napisałam maturę. Teraz mam taki okres bardzo przejściowy, próbuję wszystkich rzeczy typu udział w programie The Voice of Poland.

Radio 90: Będą jakieś studia?

Antonina Krótki: W tym roku na pewno nie, aczkolwiek w przyszłości chciałabym coś studiować. Coś związanego z muzyką czy sztuką.

Radio 90: Skąd zainteresowanie śpiewem, jak to wyglądało wcześniej?

Antonina Krótki: To głównie ze względu na to, że moja rodzina jest dosyć mocno umuzykalniona. W szczególności moja prababcia miała rodzinę bardzo muzyczną. To troszeczkę na mnie przeszło. Później szkoła muzyczna, którą kończyłam w Wodzisławiu, to też się do tego przyczyniło. Na początku byłam w klasie fortepianu, w cyklu 6-letnim. Później grałam na saksofonie przez 4 lata.

Radio 90: Czyli instrumenty opanowane, teraz prezentujesz śpiew.

Antonina Krótki: Tak, aktualnie właśnie cały czas nad nim pracuję.

Radio 90: Uczysz się śpiewu prywatnie, w szkole muzycznej, czy gdzie rozwijasz pasję?

Antonina Krótki: Aktualnie śpiewu uczę się w Studiu Piosenki „Metro” w Katowicach.

Radio 90: Chcesz się zawodowo związać ze śpiewem, z muzyką?

Antonina Krótki: To jest moje największe marzenie i aktualnie robię wszystko, żeby wdrożyć ten plan w życie, dlatego też właśnie dałam sobie ten rok, żeby popróbować różne rzeczy. Aczkolwiek na pewno to jest plan, żeby zajmować się tym profesjonalnie.

Radio 90: Zdradzić nie możemy, jak wyglądało nagranie, jaki jest jego efekt, ale możemy zaprosić. Kiedy Ciebie zobaczymy, kiedy usłyszymy?

Antonina Krótki: Niestety nie mogę powiedzieć co się stanie, aczkolwiek zapraszam do oglądania Voice of Poland w najbliższą sobotę. Początek o godzinie 20.00 w TVP2.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj