Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Architektura piwa. Weź udział w nietypowym konkursie

Facebook Twitter

Robisz amatorsko zdjęcia, pochwal się nimi i weź udział w konkursie. PTTK Oddział „Beskid Śląski” w Cieszynie zachęca do nadsyłania zdjęć. Aktualnie trwa nabór prac do dwóch konkursów.

Pierwszy z nich skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich, tematem jest Ziemia Cieszyńska.

Podzieliliśmy go na kilka kategorii, wystartować mogą zarówno pierwszoklasiści, jak i osoby starsze, ale uczące się

– zaznacza Andrzej Kowol Prezes Klubu Fotograficznego „START” przy Oddziale PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie. Nabór do tego konkursu trwa do października:

Andrzej Kowol: Oprócz nadesłania pięciu prac o architekturze, bo w tym roku jest podtytuł architektura, to jeszcze jest każde miasto powiatu cieszyńskiego – Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Cieszyn, włącza się też do tego Zaolzie, więc Czeski Cieszyn. Na każde to miasto jeszcze można dosłać po dwa zdjęcia z danego miasta i to będą osobno nagradzane. Ten jest związany z Ziemią Cieszyńską.

Drugi konkurs skierowany już jest dla dorosłych, tutaj się trzeba pospieszyć, bo termin mija 20 sierpnia. Jego tytuł brzmi „architektura piwa, historia browarów”:

Andrzej Kowol: To nie chodzi o to, żeby pokazać, że ktoś wypił szklankę piwa, tylko chodzi o turystyczne walory browarów, czyli zwiedzanie, budynki, historię. Można nadsyłać browary z całej Polski. Jest to nadsyłane cyfrowo, my to potem drukujemy i robimy wystawę.

Szczegółowy regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj