Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Areszt dla 20-latka w Żorach

Facebook Twitter

Jest decyzja o areszcie dla 20-latka i jego o rok starszego kolegi za brutalny, napad w Żorach. Do zdarzenia doszło w nocy z 1 na 2 grudnia bieżącego roku. 19-latek wówczas odwiedził wspólnego znajomego mężczyzn.

Podczas feralnej wizyty doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia w efekcie czego 20 i 21-latek zaatakowali nastolatka. Napastnicy uderzali go pięściami po całym ciele, w tym zwłaszcza po głowie, twarzy, klatce piersiowej i brzuchu. Młodszy z nich zranił 19-latka nożem w rękę, a potem nadal nim groził ofierze. Na koniec oprawcy ukradli nastolatkowi ładowarkę do telefonu, bo nic innego nie miał przy sobie.

Poturbowany chłopak zdołał uciec z mieszkania i choć nie chciał z policjantami rozmawiać o szczegółach zdarzenia, ci wkrótce zatrzymali sprawców i zdobyli solidny materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Obaj odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu i pobicie 19-latka.

Póki co obaj najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie śledczym, za popełnione przestępstwa grozi im nie mniej niż 3 lata więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj