Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Areszt dla 37-latka za przemoc domową. Mężczyzna groził śmiercią członkom rodziny

Facebook Twitter

37-latek z Zebrzydowic aresztowany w związku z przemocą domową. Mężczyzna znęcał się psychicznie, fizycznie oraz groził członkom rodziny pozbawieniem życia.

fot. ToNic-Pics / pixabay.com

Policjanci z Komisariatu Policji w Zebrzydowicach zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 37-latek wobec swojej rodziny. Dramat w tej rodzinie trwał od dłuższego czasu. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wobec sprawcy przemocy wcześniej stosowane były już środki zapobiegawcze, jedna później sprawca wracał do swojego zachowania wobec rodziny.

Awantury, wyzwiska, obrażanie, przemoc fizyczna – takie dowody dały funkcjonariuszom podstawy, żeby przedstawić 37-latkowi zarzuty popełnienia przestępstw. Zatrzymany odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną oraz kierowanie gróźb karalnych wobec najbliższego członka rodziny. Sąd na wniosek policji i cieszyńskiej prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj