Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Areszt za brutalne pobicie w Wodzisławiu Śląskim

Facebook Twitter

19-latek brutalnie pobity, bo nie oddał 20 złotych. W ręce kryminalnych wpadło dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu łomu zaatakowali mieszkańca Wodzisławia.

fot. slaska.policja.gov.pl

To szpital w Wodzisławiu zawiadomił miejscową komendą. Na izbę przyjęć trafił chłopak, który mówi, że został wywieziony do lasu i tam pobity. Wszystko przez dług w wysokości… 20 złotych. 19-latek umówił się na spłatę na przystanku. Mężczyźni jednak kazali wsiąść mu do samochodu i pojechali z nim w okolicę lasu.

Tam przy ulicy Olszyny na niego napadli. Zadawali ciosy pięściami i nogami po całym ciele. Oprócz tego, wielokrotnie uderzali go łomem, po wszystkim zostawili go samego i odjechali. Dwie godziny później mundurowi zatrzymali pierwszego z napastników.

W samochodzie należącym do 26-latka zabezpieczono łom, którym posłużyli się agresorzy. Choć drugi ze sprawców, 24-latek ukrywał się przed organami ścigania, został także wkrótce zatrzymany. Przestępczy duet usłyszał zarzuty. Mężczyźni na początku roku opuścili zakład karny, gdzie odsiadywali wyrok za rozbój. Teraz grozi im nawet 8 lat.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj