Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Areszt za napaść na kobietę z Cieszyna. Sprawca jest już zatrzymany

Facebook Twitter

19-latek w miniony weekend dopuścił się zuchwałej kradzieży na terenie będzińskiego dworca kolejowego. Młody mężczyzna zaatakował 40-latkę oczekującą na pociąg. Wyrywał jej z ręki torebkę z dokumentami oraz torbę z zakupami. Za popełnienie przestępstwo grozi mu teraz nawet 8 lat więzienia.

Do zuchwałej kradzieży doszło w minioną sobotę (19.12.) kilka minut przed godziną 13.00 na Placu Kolei Warszawsko – Wiedeńskiej w Będzinie. Oczekująca na dworcu kolejowym 40-letnia mieszkanka Cieszyna została w pewnym momencie zaatakowana przez 19-latka, nie mającego stałego miejsca zamieszkania. Młody mężczyzna energicznym ruchem wyrwał kobiecie trzymaną przez nią torebkę z dokumentami oraz torbę z zakupami, po czym zaczął uciekać w kierunku centrum miasta.

Okradziona kobieta ruszyła w pościg na złodziejem, w między czasie krzycząc i wzywając pomoc. Świadkami jej pogoni za złodziejem byli policjanci z Komisariatu Policji w Czeladzi, którzy znajdowali się w pobliżu placu. Uciekający mężczyzna dosłownie wpadł w ich ręce.

Decyzją będzińskiego sądu 19-latek został tymczasowo aresztowany na dwa najbliższe miesiące.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj