Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Areszt za włamania do paczkomatów w Cieszynie

Facebook Twitter

Areszt dla włamywacza do paczkomatów. Wspólne działania policjantów z Cieszyna i Bielska-Białej doprowadziły do zatrzymania mężczyzny.

Kilka dni temu dokonał on co najmniej kilku włamań oraz kradzieży. 34-latek został już przesłuchany i usłyszał łącznie 6 zarzutów. Decyzją sądu na wniosek prokuratury został aresztowany. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Cieszyna zostali powiadomieni o kilku włamaniach do paczkomatów oraz kradzieży sprzętu elektronicznego na terenie Cieszyna. Mundurowi pracujący nad sprawą ustalili, że sprawca nie tylko włamywał się m.in. paczkomatów, ale również może mieć związek z innymi kradzieżami, w tym z kradzieżą motocykla na terenie miasta.

Złodziej został zatrzymany w momencie, gdy zbliżał się już do granicy z Czechami. W trakcie kontroli pojazdu mundurowi ujawnili skradzione przedmioty, które obywatel Czech przewoził wewnątrz pojazdu oraz na przyczepce. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zatrzymany 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy pozwalający na udowodnienie mu popełnienie kilku przestępstw. Mężczyzna usłyszał już łącznie 6 zarzutów, wszystkie dotyczą kradzieży i kradzieży z włamaniem. Podejrzany obecnie przebywa w areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane:

2 tygodnie w domu! Cała rodzina w kwarantannie

Koronawirus w Rybniku. Sytuacja w szpitalu wojewódzkim

Koronawirus: W PGG i JSW mierzą temperaturę

Jak zrobić płyn do dezynfekcji? Sprawdź

Wszystkie informacje o koronawirusie: TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj