Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Arktyczna wyprawa do serca Svalbardu. Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” zaprasza

Facebook Twitter

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza na prelekcje podróżnicze z cyklu "Podróże za 5 zł"! Arktyczna wyprawa do serca Svalbardu z Olą i Bartkiem już 10 marca o godz. 17.00. 

fot. pixabay.com

Arktyka

W tym słowie czai się mroźny powiew północnego wiatru i ogrom zaśnieżonych pustkowi. Ta pozornie niedostępna część świata skrywa jednak również inne oblicza: ludzi, którzy przywędrowali tu w poszukiwaniu lepszego życia, przygody lub ucieczki od cywilizacji, zwierząt wiodących życie w tundrze i cudownych górskich krajobrazów. W tle zaś czai się wielka polityka i ambicje wielkich mocarstw liczących na zyski z eksploatacji arktycznych surowców.

Zapraszamy na niezwykłą podróż na Północ, podczas której zabierzemy Was między innymi do opuszczonego miasteczka Piramida, arktycznej kopalni w Barentsburgu i na spotkanie z reniferami w tundrze.

mat. prasowe

Spotkanie odbędzie się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia TUTAJ lub w dniu spotkania w kasie COK. Bilety zakupione na poprzedni termin zachowują wartość.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj