Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Around The Rock” w Czerwionce-Leszczynach

Facebook Twitter

Festiwal muzyki już w sobotę (2.06.) w Parku im. Piotra Furgoła. Impreza startuje o 16.00. Otwarcie bram o 15.00.

fot. atrfestival.pl

W tym roku zagrają:

  • 16.00 – Arka Noego
  • 17.30 – Cała Góra Barwinków
  • 19.00 – Maleo Reggae Rockers
  • 20.30 – Dżem
  • 22.00 – Luxtorpeda
  • 23.50 – Kabanos

KABANOS
„Cienka, sucha, pomarszczona kiełbasa zwana dalej KABANOSEM” była chyba jednym z najbardziej pożądanych zespołów, jakie chcieliście usłyszeć podczas ATR. Obecnie KABANOS kontynuuje drugą część swojej trasy koncertowej na XX-lecie istnienia. A zatem rock-metal zagości na scenie ATR!

CAŁA GÓRA BARWINKÓW
Cała Góra Barwinków to zespół grający muzykę reggae i ska z domieszką takich stylów muzycznych jak swing, funk, soul czy pop. Znakiem rozpoznawczym CGB jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta. Grupa słynie przede wszystkim z świetnie przyjmowanych, energetycznych koncertów – liczymy zatem, że nie inaczej będzie podczas tegorocznego ATR.

MALEO REGGAE ROCKERS
Od 21 lat na scenie! Maleo Reggae Rockers to kolejna gwiazda zbliżającego się wielkimi krokami festiwalu Around The Rock.Zespół grający muzykę reggae powstał z inicjatywy Darka „Maleo” Malejonka. Maleo swoją karierę zaczął znacznie wcześniej, bo w 1983 r. – grał w zespołach Kultura, Izrael-Kultura & Izrael, Moskwa, Armia czy Arka Noego. W 1997 r. za sprawą Maleo powstał „twór” pod nazwą Maleo Reggae Rockers, a już po roku działalności ukazała się pierwsza płyta zespołu pt. „ZaZuZi” wypełniona muzyką reggae z elementami folkloru. Grupa zaczęła intensywnie koncertować po całym karju, ale i poza jego granicami.

LUXTORPEDA
Po raz kolejny na ATR festiwal zagości Luxtorpeda! Nie bez przyczyny postanowiliśmy ponownie zaprosić zespół – koncert jaki dali w 2015 r. w Parku im. Piotra Furgoła na długo zapadł w pamięci wielu miłośników muzyki rockowej! Tak więc 2 czerwca znów czaka na Was mnóstwo dobrej muzyki i moc wrażeń jakie zdecydowanie zapewnią Wam muzycy Luxtorpedy, a więc Robert Friedrich, Tomasz Krzyżaniak, Robert Drążek, Krzysztof Kmiecik i Przemysław Frencel.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj