StartKultura

Artur Rojek w Rybniku z wyjątkowym, specjalnym koncertem

„Składam się z ciągłych powtórzeń” to solowy debiut Artura Rojka. Wokalista znany jest przede wszystkim z dwudziestoletniej współpracy z zespołem Myslovitz oraz z projektu muzycznego Lenny Valentino, mającego na swoim koncie świetnie odebraną, studyjną płytę długogrającą „Uwaga! Jedzie tramwaj”. Artur Rojek to również pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – OFF Festival.

Na krążku „Składam się z ciągłych powtórzeń” znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock’n’rollowe granie.

„Składam się z ciągłych powtórzeń” z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku. Takie utwory jak: „Syreny”, czy „Beksa” nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów.

W ubiegłym roku, w maju artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura – Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.

To będzie specjalny, ekskluzywny koncert z wyjątkową, specjalnie przygotowaną scenografią i artystyczną oprawą. To będzie szczególny koncert pełen wyjątkowych dźwięków i muzyki na najwyższym poziomie i emocji.

Skład zespołu:

  • Artur Rojek – głos, gitara akustyczna
  • Bartosz Dziedzic – bass, syntezator, programowanie, instrumenty perkusyjne, głos
  • Lesław Matecki – gitary, toy piano, autoharp
  • Katarzyna Piszek – fortepian, syntezator, głos
  • Marcin Ułanowski – perkusja, instrumenty perkusyjne
  • Piotr Łyszkiewicz: saksofon

Bilety: 110 zł i 100 zł do nabycia w kasie TZR, sieciach EMPiK oraz: www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

Zbiorowe: 501 24 98 54.

Zostaw komentarz