Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Artysta, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać zagra w Wodzisławiu Śląskim

Facebook Twitter

To artysta, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Refleksyjny satyryk. Sam o sobie mówi, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Andrzej Poniedzielski wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 24 maja ze swoim najnowszym programem „BA”.

fot.wck.wodzislaw-slaski.pl/ mat.prasowy

Znany polskiej scenie jako humorysta, aktor, autor piosenek m.in. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej i Ambasador Polszczyzny 2016. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii. Twórcy trasy artysty zapraszają: „wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego”. To będzie wieczór z dużą dawką inteligentnej satyry, humoru i piosenki. Początek o 19.00.

Koncert pt. „BA” to koncert jubileuszowo-urodzinowy Andrzeja Poniedzielskiego „67”, będący jednocześnie wydarzeniem promującym nową płytę o tym samym tytule. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów. Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem „łagodnego”. Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024