Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Asortyment Black Red White w salonie meblowym PiK w Świerklanach [materiał partnera]

Facebook Twitter

Salon meblowy PiK w Świerklanach z nowym asortymentem przygotowanym przez ekspertów sieci Black Red White. Znajdziemy tu gotowe rozwiązania dla niemal każdego pomieszczenia. Wyposażymy kuchnię, salon, sypialnię czy pokój dla dziecka.

Aby poznać nową, poszerzoną ofertę salonu PiK w Świerklanach o meble Black Red White, spotkaliśmy się ze specjalistą Klaudiuszem Dybciakiem.

Klaudiusz Dybciak: Rozszerzyliśmy naszą ofertę o całą sekcję mebli Black Red White. Przebudowaliśmy znaczną część salonu właśnie pod styl tego popularnego producenta. Do dyspozycji naszych klientów są tzw. meble twarde, ale mamy też szeroką gamę mebli tapicerowanych. Prezentowane są w tzw. boksach, czyli symulacjach poszczególnych pokoi. Ułatwia to wizualizowanie wszystkiego i zaprezentowanie całych kompozycji.

Radio 90: Co wyróżnia meble Black Red White?

Klaudiusz Dybciak: To meble z szeroką gamą kolorów drewna oraz dużym wyborem uchwytów i dodatków. Producent zwraca uwagę na detale i jakość wykonania, jednocześnie są to meble proste, skonstruowane według najnowszych trendów w naszej branży.

Radio 90: Jakie aktualnie kolory są w modzie?

Klaudiusz Dybciak: To przede wszystkim kolory drewna, wyróżniłbym np. kolor „dąb sonoma”. Posiadamy też kolekcję „Natalia”, którą poleciłbym nieco starszym osobom, naszym rodzicom czy dziadkom. Często przychodzą klienci i pytają o kolory „olchy” czy „czereśni antycznej”. Kolekcja „Natalia” została stworzona z myślą o takich osobach. Pokój z takimi meblami wygląda elegancko i dostojnie.

Radio 90: w salonie PiK znajdę też tapicerowane meble Black Red White.

Klaudiusz Dybciak: Dokładnie, wzorów tapicerek mamy naprawdę bardzo dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam Państwu meble np. w stylu skandynawskim z tapicerką o różnej gramaturze i w wielu kolorach do wyboru.

 

Radio 90: W ofercie macie także kuchnie.

Klaudiusz Dybciak: Tak, to gotowe rozwiązania dla całego pomieszczenia kuchennego. Są to oczywiście meble modułowe, dopasowywane do wymiaru naszej kuchni. Tu też mamy szeroką gamę frontów do wyboru np. w super połysku czy też w macie. Do tego dopasowujemy uchwyty pod indywidualne gusta naszych klientów. Jest naprawdę w czym wybierać.

Klaudiusz Dybciak: Do dyspozycji naszych klientów mamy studio kuchenne, wszystko można dopasować i zamówić pod państwa indywidualne potrzeby.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Klaudiusz Dybciak: Dziękuję i zapraszam do salonu PiK w Świerklanach.

Więcej zdjęć:

Więcej: https://meblepik.pl/

Media społecznościowe: https://www.facebook.com/meblepik

Adres:

  • Świerklany 44-266, ul. Rybnicka 18
  • Telefon: (32) 430 47 27
  • Mail: info@meblepik.pl
  • godziny otwarcia: pon-pt: 10:00-18:00, sobota: 9:00-13:00

Jak dojechać:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj