Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Atrakcji nie brakowało. Za nami II Piknik z Hokejem w Jastrzębiu-Zdroju [FOTO]

Facebook Twitter

Byli kibice - od najmłodszych po tych dużo starszych - i była dobra zabawa. Za nami II Piknik z Hokejem w Jastrzębiu-Zdroju. Przed halą lodowiska Jastor swoich fanów zaprosił klub JKH GKS Jastrzębie.

Atrakcji nie brakowało, swoje stanowisko miała Kopalnia Wiedzy JSW, były „dmuchańce”, malowanie twarzy, eksplozja kolorów, stoły do cymbergaja czy boisko do unihokeja. Przede wszystkim byli tam także hokeiści pierwszej drużyny JKH GKS-u Jastrzębie, którzy integrowali się z kibicami. Ci stawili się licznie, często całymi rodzinami. „Taka impreza to świetny pomysł” – mówili naszemu reporterowi:

Takie imprezy i możliwość integracji z naszymi kibicami to świetna sprawa – potwierdza obrońca JKH GKS-u, Marcin Horzelski:

Marcin Horzelski: Super. Ja jestem za takimi rzeczami, bo to nie tylko umacnia nas jako drużynę, co pokazuje ludziom, naszym kibicom, że można spokojnie do nas podejść, porozmawiać, zagrać w hokeja, w piłkę. Zrobić coś śmiesznego, czego na co dzień się nie robi i to jeszcze z ludźmi, których się ogląda z trybun. To jest fajne dla rodzin z dziećmi. Widzę mnóstwo dzieci, bawią się, cieszą, rodzice też są uśmiechnięci. To jest super atrakcja dla całego miasta.

Marcin Horzelski, obrońca JKH GKS Jastrzębie

Ze spotkania z kibicami w miłej i sympatycznej atmosferze cieszył się także dyrektor sportowy klubu, Leszek Laszkiewicz:

Leszek Laszkiewicz: Fajnie, że możemy się integrować z kibicami, którzy przychodzą do nas na mecze, wspomagają nas, dopingują. Możemy spędzić z nimi miło czas i bardzo się z tego powodu cieszymy. Możemy zarazić tą piękną dyscypliną młodych ludzi. Kibice mają okazję zagrać ze swoimi idolami i mają z tego uciechę.

Radio 90: Trwa okres przygotowawczy, co u Was?

Leszek Laszkiewicz: Jesteśmy na etapie sparingów, to pokazuje nam, na którym etapie jesteśmy, nad jakimi elementami gry musimy popracować. Musimy przyjrzeć się nowym zawodnikom, mamy połowę drużyny złożonych z nowych pracowników i trzeba ich dokładnie sprawdzić.

Radio 90: To są znowu duże zmiany w zespole. Na co będzie stać ten skład?

Myślę, że na dużo, ale to się okaże w trakcie sezonu. Trzeba też zobaczyć na składy innych drużyn, jak one się wzmacniają. Jak to zawsze mówię, pierwsza, dwie rundy będziemy mocniejsi i będziemy mogli więcej powiedzieć na ten temat.

Leszek Laszkiewicz, dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie

W ostatnim sparingu turnieju w czeskiej Porubie, który dzień później, czyli w sobotę (13.08.), rozegrali jastrzębscy hokeiści, JKH GKS wysoko 6:1 pokonał Re-Plast Unię Oświęcim. Zdjęcia z pikniku znajdziecie poniżej. W Jastrzębiu-Zdroju był Robert Krzyżaniak.

Więcej zdjęć:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj