Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Auto w stawie. Kierowca już na brzegu. Akcja strażaków w Rybniku

Auto w stawie przy ulicy Kłokocińskiej, na granicy Żor i Rybnika. Jak informują służby dziś (11.05) po godzinie 13.00, zostali wezwani nad staw Papierok, do którego z niewyjaśnionych przyczyn zjechało auto osobowe.

Interwencje strażaków
fot. arc Radio 90

Szacowany czas czytania: 00:17

Auto w stawie – kierowca wyszedł sam

Jak powiedział Radiu 90 Wojciech Kasperzec, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, autem jechał sam kierowca, mężczyzna o własnych siłach zdołał wyjść z wody. Jest obecnie pod opieką ratowników medycznych. Auto wciąż jest w stawie.

Zatopione auto w stawie w Wodzisławiu Śląskim. Właściciel samochodu kupił go, żeby jeździć po lodzie…

Autorka: Małgorzata Kmieciak

REKLAMA