Auto w stawie. Kierowca już na brzegu. Akcja strażaków w Rybniku
Auto w stawie przy ulicy Kłokocińskiej, na granicy Żor i Rybnika. Jak informują służby dziś (11.05) po godzinie 13.00, zostali wezwani nad staw Papierok, do którego z niewyjaśnionych przyczyn zjechało auto osobowe.

Szacowany czas czytania: 00:17
Auto w stawie – kierowca wyszedł sam
Jak powiedział Radiu 90 Wojciech Kasperzec, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, autem jechał sam kierowca, mężczyzna o własnych siłach zdołał wyjść z wody. Jest obecnie pod opieką ratowników medycznych. Auto wciąż jest w stawie.