Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Autostrada A1: kierowca zasnął za kierownicą? [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Śmiertelny wypadek na autostradzie A1. Przed godziną za zjazdem na węźle Dębieńsko, na pasach wiodących w kierunku Ostrawy alfa romeo zderzyło się z TIR-em.

fot. Policja Cieszyn

Aktualizacja godzina 8.30

Nie ma już utrudnień na autostradzie A1 po nocnym wypadku. Przypomnijmy zginęła w nim 61 letnia kobieta. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 3.00 pomiędzy węzłem Dębieńsko a Bełkiem na pasach wiodących w stronę Czech. Kierujący Alfa Romeo mężczyzna uderzył prawym bokiem pojazdu w tył naczepy TIRa. Auto wpadło później w bariery energochłonne. Na miejscu zginęła pasażerka samochodu, mieszkanka powiatu cieszyńskiego. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, został przewieziony do szpitala na obserwacje. Autostrada w kierunku Gorzyczek była nieprzejezdna przez 4 godziny.

Aktualizacja godzina 8.00

Jak potwierdza policja, nie ma już przeszkód na autostradzie A1.

Wiadomość z godziny 7.00

Nieoficjalne informacje mówią, że kierowca osobówki zasnął za kierownicą. W wyniku odniesionych obrażeń zginęła pasażerka samochodu, kierowca auta z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala. Autostrada pomiędzy Dębieńskiem a Bełkiem na pasach w stronę Czech była zablokowana przez kilka godzin. Jak informuje policja, właśnie teraz około godziny 7.00 powinna zostać udrożniona. Policjanci będzie wyjaśniali okoliczności tego tragicznego wypadku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj