Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Babskie spotkania w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do siebie wszystkie Panie, które chcą w sposób kreatywny i aktywny spędzić czas i wykorzystać swój twórczy potencjał w babskim gronie. W sobotę (29.09) o godz. 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Ale!Babki".

„Poprzednia edycja spotkań cieszyła się dużym zainteresowaniem, Pani odkryły w sobie artystyczne pasje tworzenia w interesujących/oryginalnych  technikach plastycznych. same stworzyły biżuterię, ozdoby codziennego uzytku. W tym sesonie będzie niemniej ciekawie, a zadba o to zaprzyjażniony z nami „Tygiel Rozmaitości z Wodzisławia Śląskiego. Tym  razem będą tworzone ozdoby/przedmioty z Pomysłem, w których nie zabraknie oryginalnych elementów takich jak laska cynamonu czy nietypowych elementów, przyniesionych z garażu.Dla autorek najciekawszych prac przewidujemy w tej edycji nagrody rzeczowe.Zadecyduje o tym grono naszych przyjaciół z Facebooka, która zagłosuje na swojego faworyta.” – mówią organizatorzy.

Opłata za udział: 30 zł.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod nr tel. (32)4554855. Osoba kontaktowa: Izabela Sobota

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj