Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Bajka, w której nie ma smoka do zobaczenia w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

„Bajka o kolorach, czyli bajka, w której nie ma smoka” - jak to możliwe będzie można przekonać się w następną niedzielę (19.07.), wybierając się do jastrzębskiego Kina Centrum. Na przedpołudnie zapowiedziano tam spektakl Teatru Fabryk Kultury.

Fot. mok.jastrzebie.pl

Darmowe wejściówki na spektakl do odbioru w kasie kina, ilość miejsce jest ograniczona! Placówka zgodnie z rządowymi wytycznymi pracuje w reżimie sanitarnym i może udostępnić nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali – z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami.

O czym będzie spektakl

Świat Kolorów jest zagrożony. Zły Król – Jajo Smażone Patelnia Trzeci kradnie wszystkie barwy. Oprócz kolorów nieba i zielonej trawy z powierzchni ziemi znika kolor czerwony, fioletowy a także seledynowy. Dwójka bohaterów z Białego Królestwa postanawia ratować sytuację. Czeka ich wiele niesamowitych przygód. Wkroczą w królestwo Niebieskiego Królika, który będzie potrafił wejść lub wyjść z obrazu. Aby uratować kolor czerwony, bohaterzy będą musieli przygotować Czerwony Koncert . Czy pomoże im w tym Biedronka i Żuk? I czy uda się ocalić honor Malarza Muchomora? Czy Król Jajo odda ukradzione kolory i wsłucha się w żółty wiersz ułożony przez dzieci i bohaterów? Nowatorska bajka z mnóstwem kolorów! Zabawa Teatrem, animacjami filmowymi oraz projekcjami!

Uwaga!!!

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju może udostępnienić uczestnikom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali – z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Nie dotyczy to: osoby , która uczestniczy wydarzeniu artystycznym z dzieckiem poniżej 13. roku życia lub z osobą z orzeczenie o niepełnosprawności; osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Odbierający wejściówkę ma obowiązek podania imienia i nazwiska oraz aktualnego numeru telefonu lub adresu e-mail. Dane będą przechowywane przez okres 2 tygodni po zakończeniu imprezy lub seansu, a następnie kasowane. Podane przez uczestnika dane mogą zostać przekazane GIS-owi i służbom porządkowym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj