Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Balans Foto Festiwal Wodzisław Śląski

Facebook Twitter

To pierwsza edycja Balans Foto Festiwalu w Wodzisławiu Śląskim, który odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury. W piątek i w sobotę (6/7.09.) miasto stanie się stolicą sztuki. W trakcie dwudniowego festiwalu będzie można zobaczyć wystawę zdjęć Stowarzyszenia Fotobalans. Ponadto w WCK odbędą się także warsztaty z fotografii makro oraz fotografii reklamowej, na które organizator wcześniej przyjmuje zapisy.

„Okres wakacyjny dobiega końca, wspomnienia powolutku się zacierają tak więc chcemy zaraz po wakacyjnym szaleństwie dać Państwu następny zastrzyk wrażeń w postaci Sztuki z dużej litery. Zaszczycą nas wspaniali artyści branży fotograficznej oraz grupy fotograficzne przedstawiając swoje dzieła, jak i odkrywając rąbek tajemnicy powstania tak wspaniałych fotografii”  – to słowa Dariusza Langrzyka, prezes Stowarzyszenia Fotobalans, organizatora festiwalu.

Po więcej szczegółów warto zajrzeć na stronę: www.fotobalans.pl. Zarówno wstęp na festiwal, jak i udział w warsztatach fotograficznych jest bezpłatny!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj