Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Balaton w Wodzisławiu zaprasza. Sezon na kąpielisku rusza w poniedziałek

Facebook Twitter

Balaton w Wodzisławiu po modernizacji to dobre miejsce na weekendowy wypoczynek. W najbliższy poniedziałek rusza tam sezon na kąpiele.

Ośrodek wypoczynku Balaton

Balaton w Wodzisławiu – to będzie pierwszy sezon po modernizacji

Balaton w Wodzisławiu i początek sezonu dla wielbicieli wodnych kąpiel. W najbliższy poniedziałek, 10 czerwca, rozpocznie się tegoroczny, letni sezon na popularnym kąpielisku. Potrwa on do 5 września.

Podobnie jak w poprzednich latach bezpieczeństwa strzec będą ratownicy, a kąpielisko oznaczone będzie zgodnie z przepisami. Wśród atrakcji Balatonu, oprócz piaszczystej plaży, można wymienić m.in. stacjonarny, zlokalizowany na piasku plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, czy strefę do ćwiczeń. Odwiedzający obiekt będą mogli także wypożyczać rowerki wodne, kajaki czy deski sup.

Tych, którzy niekoniecznie chcą wypoczywać w pełnym słońcu zapraszamy na odrobinę relaksu w saunie. Ta znajduje się także na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”.

Chcesz skorzystać z sauny? Nie zapomnij zarezerwować terminu. Można to zrobić telefonicznie pod numerem: 32 45 906 41, w godzinach pracy Miejskiego Ośrodka Rekreacji „CENTRUM” lub e-mailowo: kancelaria@mosir.wodzislaw-slaski.pl. Z saun mogą korzystać grupy składające się minimalnie z 2 lub maksymalnie 10 osób (zalecane 6-8 osób). Ostatnie wejście do strefy saun odbywać się będzie o godzinie 22.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024