Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Barbórka z Radiem 90! Konkurs!

Facebook Twitter

Z okazji Barbórki mamy dla Was... całą kopalnię prezentów! Żeby z niej coś wydobyć, trzeba wysłać do nas zdjęcie Waszego autorstwa związane z górnictwem, górnikami, kopalniami, węglem... Jak zawsze - inwencja należy do Was. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone!

Wszystkim górnikom, pracownikom kopalń i osobom związanym z górnictwem składamy najlepsze życzenia! Pomyślności, szczęścia i opieki patronki świętej Barbary!

W tym wyjątkowym dla naszego regionu dniu, chcemy świętować razem z Wami! Z okazji Barbórki cały nasz portal wygląda prawdziwie górniczo! A w Radiu 90 możecie usłyszeć śląskie przeboje!

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym barbórkowym konkursie! Aby powalczyć o nagrody należy wysłać do nas zdjęcie z motywem górniczym. Liczy się przede wszystkim pomysłowość w podejściu do tematu i ładne ujęcie :) Do dzieła! Czekamy przez cały dzień. Zdjęcia można wysyłać do nas przez formularz kontaktu DAJ ZNAĆ.

KONKURS

Wyczekiwane wyniki w końcu są! Nagrodzone osoby otrzymały między innymi karnety do Best Fit Clubu, wejściówki do Multikina Rybnik, gadżety Radia 90 czy bilety na odbywające się w regionie koncerty. Do nagrodzonych należą: Mariusz D., Martyna M., Paweł M., Natalia M., Paweł B., Krzysztof Z., Łukasz O., Jan R., Piotr P. oraz Mariola J. Gratulujemy! Nagrodzone osoby otrzymały maile w tej sprawie.

Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w galerii poniżej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2020