Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Bartosz Giemza, dwukrotny Mistrz Polski BMX Racing: Moim celem są Igrzyska Olimpijskie

Facebook Twitter

Bartosz Giemza daje nam najlepszy przykład na to, że jeżeli bardzo się czegoś chce, to wszystko jest w zasięgu ręki. Kiedy rozpoczynał swoją przygodę z bmx racing, wiedział, że chce być najlepszy. I dopiął celu.

Pierwszy raz tytuł Mistrza Polski BMX Bartosz zdobył w tamtym roku, w tym – powtórzył sukces. Dziś Bartosza zaprosiliśmy do studia Radia 90:

BMX Racing od 2008 roku jest dyscypliną olimpijską. Od tego czasu Bartosz Giemza z Rybnika ostro trenuje, jest ambitny, chciałby kiedyś powalczyć o złoto na najbardziej prestiżowych zawodach świata. Jak w ogóle zaczęła się jego przygoda z rowerami?

Każdy sukces poprzedzony jest wieloma godzinami wytężonych treningów. Bartosz Giemza tłumaczy, że bardzo ważne jest doskonałe, wszechstronne przygotowanie…

Bartosz Giemza z Rybnika, marzy o starcie na Olimpiadzie…

Bartosz Giemza, przyznaje, że pierwsze zdobycie tytułu mistrza nieco go… zaskoczyło…

Mamy nadzieję, że jego marzenie się spełni. Bartosz Giemza w tym roku po raz drugi zdobył tytuł Mistrza Polski BMX Racing Elita:

W niedzielę (20.10.) Bartosz wystartuje w kolejnych zawodach, które odbędą się w Holandii. Trzymamy kciuki i życzymy wielu sukcesów!

Posłuchaj całości:

Mistrzostwa Polski BMX Racing Elite 2012 – Bartosz Giemza I Miejsce

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj