Baseballiści z Żor najlepsi w kraju!

Mowa o drużynie juniorów Uczniowskiego Klubu Gepardy Żory. Zespół sięgnął po tytuł wygrywając turniej finałowy w Miejskiej Górce. Gepardy zwyciężyły we wszystkie meczach, kolejno pokonując drużyny z Warszawy, Miejskiej Górki, Wrocławia i Kutna.

Najlepiej punktującym zawodnikiem turnieju został Szczygieł Tomasz, a MVP jego kolega z żorskiej drużyny, Emil Dudek. Gepardy Żory bezapelacyjnie przewodzą w Ogólnopolskim Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży w baseballu w tym roku. Klub zdobył także Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych, to zawodnicy do lat 15, Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych do lat 16 w softballu i III miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23.