Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Baseny w regionie otwarte. Sprawdź, gdzie można popływać

Facebook Twitter

Większość krytych pływalni w regionie od dziś (12.02.) jest otwarta. Zielone światło na najbliższe dwa tygodnie dał rząd w ramach luzowania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Gdzie można popływać?

fot. mosir.wodzislaw-slaski.pl

Od piątku (12.02.) do wody można wskoczyć w Rybniku przy Powstańców na pływalni „Yntka” i przy Jastrzębskiej w Boguszowicach, ale trzeba pamiętać, że w „Akwarium” do przyszłego tygodnia nie działa mały basen z powodu remontu wentylacji. Działa jastrzębska „Laguna”, kryta pływalnia w Pawłowicach oraz żorski „Aquarion”: czynny jest basen sportowy i rekreacyjny, ale bez zjeżdżalni i jacuzzi. Wracają za to bezpłatne poniedziałki dla mieszkańców Żor. Od soboty (13.02.) czynna będzie „Manta” w Wodzisławiu. Od dziś (12.02.) również czynny jest basen Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie.

Korzystanie z basenów musi odbywać się w reżimie sanitarnym, z zachowaniem 1,5-metrowego dystansu, trzeba pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem i dezynfekcji, a także zakrywaniu ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024