Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Będzie sypał śnieg. Jest ostrzeżenie meteorologów

Przed intensywnymi opadami śniegu na południu naszego województwa ostrzegają synoptycy.

Nadzór budowalny apeluje: odśnieżajcie dachy!
Nadzór budowalny apeluje: odśnieżajcie dachy! / fot. Radio 90

Szacowany czas czytania: 00:20

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia. Śnieg padać ma w powiatach cieszyńskim, żywieckim, bielskim i w Bielsku-Białej. Prognozowane są opady powodujące przyrost pokrywy śnieżnej od 15 do 20 centymetrów. Ostrzeżenie obowiązuje dziś (30.01.) od godziny 14.00 do jutra (31.01.) do godziny 10.00.

Czytaj także:

REKLAMA