Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bezpłatna komunikacja w Nędzy jeszcze tylko przez dwa tygodnie

Facebook Twitter

Jeszcze tylko dwa tygodnie mieszkańcy Nędzy będą mieli do dyspozycji bezpłatną komunikację uruchomioną w/z z remontem wiaduktu. Tymczasem prace przy obiekcie zakończą się pod koniec września.

Z informacji jakie płyną z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach wynika, że remont wiaduktu na drodze nr 421 w Nędzy ma się zakończyć do końca września. Darmowe busy, które wożą mieszkańców w związku z objazdami, kursować będą do 15 września. Rzecznik ZDW (inwestora remontu) poinformował, że zasadnicze prace przy konstrukcji nowego wiaduktu zostały zakończone. Teraz trwają prace przy budowie nasypów na dojazdach.

Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Termin jej planowanego zakończenia, 30 września tego roku ma być dotrzymany. Bezpłatna komunikacja została uruchomiona, bo inwestor rozpoczynając przebudowę wiaduktu nie zabezpieczył przejścia dla pieszych i rowerzystów. Natomiast na początku października rozpocznie się remont drugiego wiaduktu, mieszczącego się na tej samej drodze. Zakres jego remontu jest mniejszy. Będzie wymienione tylko jedno przęsło. Zakończenie prac planowane jest na 9 listopada tego roku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj