Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bezpłatne porady dla właścicieli psów. Już dzisiaj (7.07.) w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Darmowe porady behawioralne dla psów. W ramach akcji „I cztery łapy tworzą Wodzisław” już dziś (7.07.) o godz. 19.00 na wybiegu dla psów na osiedlu Staszica, odbędzie się bezpłatne spotkanie z psimi behawiorystami oraz bezpłatne konsultacje zoofizjoterapeutyczne.

Fot. LaBruixa / pixabay.com

To propozycja dla opiekunów zwierząt po urazach lub zabiegach chirurgicznych i do wszystkich, którzy chcieliby poprawić koordynację ruchową, zwiększyć świadomość ciała i wzmocnić mięśnie. Organizatorem wydarzenia jest „Świat Psa” – Ośrodek Szkolenia i Terapii.

Konsultacje zoofizjoterapeutyczne są skierowane do opiekunów zwierząt po urazach lub zabiegach chirurgicznych oraz do wszystkich, którzy chcieliby poprawić koordynację ruchową, zwiększyć świadomość ciała i wzmocnić mięśnie.

Zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu pod adresem e-maliowym: szkoleniaswiatpsa@gmail.com. W treści wiadomości należy podać swoje imię, numer telefonu, rasę i wiek psa, opisać czego będzie dotyczyć konsultacja. Ponadto prosimy o niekarmienie czworonoga przed konsultacją. Na spotkanie należy przyjść zaopatrzonym w smakołyki i zabawki dla pupila.

Jeżeli uważasz, że Twój pies zachowuje się w sposób odbiegający od normy, jeżeli chcesz zrozumieć swojego czworonoga, jeśli chcesz zapobiegać problemom z jego wychowaniem, to koniecznie weź udział w bezpłatnych poradach behawioralnych i konsultacjach zoofizjoterapeutycznych.

– piszą organizatorzy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj