Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Białe piórko” w kwietniu w Wodzisławskim Centrum Kultury. To spektakl dla dzieci

Facebook Twitter

Premiera spektaklu dla dzieci „Białe piórko” w WCK. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza małych i dorosłych widzów na premierę spektaklu „Białe Piórko” w wykonaniu dziecięcej grupy Teatru Tańca Memento. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia o godz. 16:00.

fot. www.wodzislaw-slaski.pl

„Białe Piórko” to spektakl taneczny, który powstał na bazie inspiracji „Bajkami o Ciepłym i Puchatym” oraz historią o Pocahontas, tworzący nową niepowtarzalną historię.

Spektakl opowiada ona o sekrecie pewnej szczęśliwej wioski. Niespodziewanie, jej spokojne i radosne życie zakłócają dwie młode nieznajome, które przybyły z odległej krainy. Zabrały ze sobą pewne zwyczaje, których nie znali mieszkańcy wioski. Co dalej się wydarzy, zobaczycie sami już 9 kwietnia, godz. 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury

– opowiada Małgorzata Karwot, reżyserka spektaklu, instruktor TT Memento. Spektakl dedykowany jest nie tylko dla dzieci, ale też dorosłych. Porusza bardzo ważne tematy życia społecznego i wzajemnych relacji w bardzo prosty, ale poruszający sposób.

Serdecznie zapraszam na premierę spektaklu „Białe piórko” do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Jestem przekonana, że będzie to przepiękna, taneczna opowieść pełna dziecięcego wdzięku i uroku

– zaprasza Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Karwot

Za światło odpowiedzialny jest Radosław Bujok. Dźwięk: Sebastian Załęski. Stroje: Jadwiga Pławna, Urszula Getler, Izabela Mrozik. Scenografia: Aneta Przybyszewska, Aleksander Wilkus, Andrzej Grzesik, Dariusz Włoszczyk. W spektaklu wystąpią: Patrycja Bąk, Nicola Bernat, Amelia Cudok, Lena Dzumyk, Lara Hosaniak, Oliwia Jordan, Wiktoria Jordan, Anna Khomyn, Maja Kiszka, Milena Kubik, Alicja Mrozik, Pola Pielorz, Liliana Przybyszewska, Oliwia Reguła, Malwina Smyczek, Antonia Zagola, gościnnie Sabina Chojecka.

mat. prasowe

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie WCK i sprzedaży online. Kasa czynna na pół godziny przed seansami filmowymi i wydarzeniami oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj