Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biathlon dla każdego w Żorach

Facebook Twitter

Rywalizacja w 10 kategoriach wiekowych. Ale będzie też zupełnie nowa – Family CUP adresowana dla reprezentacji rodzin.

W sobotę (13.04.) w żorskim Parku Cegielnia wystartuje letnia odsłona cyklu zawodów „Biathlon dla każdego” organizowanego przez Polski Związek Biathlonu. Żory otworzą czwartą edycję:

Konkurencji przewidzianych zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Będą kategorie: dziecięce, młodzieżowe dla dorosłych, jak również będzie bardzo ciekawa kategoria family cup, gdzie będą mogły wystartować rodziny. Będzie to taka troszkę odmiana tradycyjnego biathlonu, bo śniegu nie ma więc osoby startujące będą biegły i będą podchodziły do strzelania na specjalnej strzelnicy. Będzie gość specjalny wybitny Polski biathlonista Tomasz Sikora, również będzie można sobie zrobić zdjęcie i odebrać autograf.

-zapowiada Arkadiusz Stanula, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Start zawodów o 11.00. Do piątku (12.04.) zgłaszać można się elektronicznie, ale zapisy będą przyjmowane także w dniu zawodów. W tym roku cały cykl zostanie rozegrany w 14 lokalizacjach miedzy innymi w Jeleniej Górze, Dusznikach Zdroju, Ustrzykach Dolnych, a zakończą się 12 października w Wodzisławiu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj