Biathloniści UKS-u Strzał Wodzisław znowu w formie

9 medali przywieźli biathloniści UKS-u Strzał z Biathlonowych Zawodów Regionalnych- Region Śląsk, jakie rozegrano 8 i 9 lutego na Kubalonce. Pierwszego dnia rozegrano biegi indywidualne, następnego zawodnicy rywalizowali w biegu sprinterskim.

UKS Strzał Wodzisław/ mat.prasowe

Pierwszego dnia rozegrano biegi indywidualne

W kategorii młodzików brązowy medal wywalczył Dawid Wajsman, w młodzikach młodszych srebrny medal zdobył Piotr Zając, brązowy medal Dawid Wiewióra. W kategorii młodziczek młodszych srebro wywalczyła Jagoda Glimasińska, brązowy medal Paulina Kądziela, w młodziczkach najlepsze miejsce wywalczyła Martyna Karbowniczyn zdobywając wysokie czwarte miejsce.

W drugim dniu zawodnicy rywalizowali w biegu sprinterskim

W młodzikach ponownie brązowy medal wywalczył Dawid Wajsman, w młodzikach młodszych srebrny medal zdobył Piotr Zając. W kategorii młodziczek młodszych medal srebro wywalczyła Paulina Kądziela, brązowy medal Jagoda Glimasińska. W młodziczkach Otylia Kocur wywalczyła czwarte miejsce ex aequo z Kingą Tkocz , to najlepsza lokata w tej kategorii dla klubu w tej kategorii.

To duży sukces młodych biathlonistów, w dwa dni przywieźli do Wodzisławia 9 medali. Brawa dla wszystkich zawodników z Wodzisławia, którzy spisali się również bardzo dobrze.

-chwali swoich podopiecznych trenerka Edyta Zając.

Wszystkie wyniki

Bieg indywidualny 08.02.2021
Młodziczki młodsze:
11 miejsce Kamila Grabiec, 14 miejsce Milena Chrostowska, 17 miejsce Zuzanna Pinecka
Młodzik młodszy:
5 miejsce Szymon Mika, 9 miejsce Aurelio Latuszewski, 10 miejsce Radosław Zieliński,
14 miejsce Aleksander Kłosok
Młodziczki:
5 miejsce Otylia Kocur, 6 miejsce Aleksandra Ryszka, 7 Nadia Tatarczuk,
8 miejsce Kinga Tkocz, 11 miejsce Oliwia Kozłowska, 13 miejsce Aleksandra Bonar

Bieg sprinterski 09.02.2021 Wisła-Kubalonka
4 miejsce Dawid Wiewióra, 5 miejsce Radosław Zieliński, 7 miejsce Szymon Mika,
10 miejsce Aurelio Latuszewski, 14 miejsce Aleksander Moczała, 15 miejsce Aleksander Kłosok
Młodziczki:
6 miejsce Martyna Karbowniczyn, 7 miejsce Aleksandra Ryszka, 10 miejsce Nadia Tatarczuk, 11 miejsce Oliwia Kozłowska

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?