Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zrobią ozdoby z suszonych kwiatów. Biblioteka w Markowicach zaprasza na warsztaty rękodzielnicze

Facebook Twitter

Biblioteczna Filia nr 10 w Markowicach regularnie organizuje warsztaty kreatywne otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Spotkania służą nauce nowych umiejętności tworzenia rękodzieła oraz są okazją do miłego spędzenia czasu w coraz dłuższe jesienne wieczory. Najbliższe spotkanie, poświęcone tworzeniu ozdób z suszonych kwiatów, odbędzie się 27 października o godzinie 16.00.

fot.biblrac.pl

Warsztaty rękodzielnicze w bibliotece w Markowicach to już tradycja. Za każdym razem uczestnicy zdobywają nowe umiejętności wykorzystania technik ozdabiania. We wrześniu dwukrotnie odbyły się zajęcia poświęcone tworzeniu ozdób z wykorzystaniem wełny czesankowej. W technice na sucho czesankę układa się na filcu wełnianym i formuje za pomocą specjalnej igły. Warsztaty „Jak wykonać ozdoby filcowane na sucho z wykorzystaniem wełny czesankowej” poprowadziła Pani Bernadeta Długosz-Włodarczyk.

fot.biblrac.pl

Kolejne zaplanowane warsztaty odbędą się 27 października i poświęcone będą tworzeniu jesiennych ozdób m.in. z suszonych kwiatów. Na warsztatach uczestnicy wspólnie stworzą kwiatowe i roślinne kompozycje. W artystyczny sposób przylepione do kartek zostaną oprawione w zgrabne ramki, dzięki czemu dzieła będą mogły zawisnąć na ścianach w domach uczestników.

Biblioteka w Markowicach zaprasza wszystkich, którzy w ramach swoich pasji chcieliby kultywować amatorskie rękodzieło. Wstęp na zajęcia jest wolny jednak liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy! Filia nr 10 Markowice działa w poniedziałki i środy w godzinach 11.00-18.00 oraz w piątki w godzinach 9.00-15.00. Kontakt pod nr telefonu:

32 415 61 68

lub mailowo na adres:

f10@biblrac.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022