Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Rybniku zaprasza w wakacje. Np. na leżaczek w „Wierzbowej czytelni”

Facebook Twitter

"U nas nie ma mowy o wakacyjnej nudzie"- słyszymy w rybnickiej bibliotece. Placówka zaprasza do siebie głównie dzieci i młodzież, ale znajdą się też propozycje dla dorosłych, jak na przykład "Wierzbowa czytelnia" przy filii numer 8.

fot.https://www.facebook.com/PiMBPRybnik

Do bibliotek w Rybniku zaprasza Marzena Oleksy, kierująca filią nr 8 rybnickiej biblioteki, ale poleca też zabawy przygotowane dla dzieci i ich opiekunów w innych filach na terenie miasta.

Marzena Oleksy: Zapraszam w każdy, oczywiście nie deszczowy, piątek od od godziny 15.00 do 16.30 do letniej czytelni pod wierzbą. Można sobie przyjść z własną lekturą, z własną pociechą, można przyjść samemu, leżaczek jest przygotowany, zapraszam serdecznie.

Można skorzystać także z zajęć np. w filii nr 4 w dzielnicy Paruszowiec-Piaski:

Marzena Oleksy: Młodzi czytelnicy będą mieli okazję poszukać sów z kolorowego filcu, z gliny i z modeliny w okolicy biblioteki. Czyli to jest taka troszeczkę gra, szukamy w ciemno. Podoba mi się to, że te sówki zostały wykonane przez dzieci, które chodzą do placówki wsparcia dziennego, tak. Czyli to nie jest praca bibliotekarzy, ale to jest jak gdyby praca innych też czytelników oraz młodzieży. Wskazówki do poszukania tych sówek można poszukać na stronie facebookowej, profilu filii nr 4, który nosi nazwę „Odczytajmy Paruszowiec” albo u samej pani bibliotekarki w filii bibliotecznej.

Szczegóły wszystkich zajęć znajdziecie na stronie internetowej rybnickiej biblioteki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj