Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Wigilię, Sylwestra i nie tylko…

Facebook Twitter

W Wigilię do godziny 12.00 a w Sylwestra do 14.00. Sprawdź, jak pracują oddziały i filie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu w okresie świąteczno-noworocznym.

W Wigilię czytelnicy mogą skorzystać z oferty Centrali przy ul. Kasprowicza 12, Filii nr 2 na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 i Filii nr 8 przy ul. Żorskiej 2 w godz. 8.00-12.00. W Sylwestra, oprócz wyżej wymienionych dodatkowo czynne będą również: Filia nr 4 w Szpitalu przy ul. Gamowskiej i Filia nr 9 w Brzeziu. Ostatni dzień roku biblioteka będzie otwarta w godzinach 8.00-14.00.
W dniach 27 grudnia – 3 stycznia biblioteka działa zgodnie z harmonogramem godzin otwarcia (z wyjątkiem filii na Płoni, która będzie w tym czasie zamknięta oraz filii w Ocicach i Markowicach, które będą nieczynne tuż po świętach tj. 27 grudnia) i zaprasza wszystkich do odwiedzin.

Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu literackich i kulturalnych przeżyć w towarzystwie biblioteki

– mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024