Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka zaprasza na piknik integracyjny

Facebook Twitter

Raciborska biblioteka zaprasza dzieci, dorosłych, osoby niepełnosprawne, seniorów i całe rodziny do wspólnej zabawy w ramach projektu "Biblioteka bez barier". Pełen atrakcji piknik integracyjny odbędzie się w najbliższą sobotę (25.07.) przy ul. Kasprowicza 12.

W programie pikniku integracyjnego m.in.: balonowe ZOO, warsztaty bębniarsko-kuglarskie, szczudlarz, pokaz dużych baniek mydlanych, zmywalne tatuaże, żywy robot sterowany pilotem, zamykanie w bańce mydlanej, zabawy z Tygryskiem i darmowe lody!

W samo południe odwiedzą nas także znani raciborskiej publiczności aktorzy Teatru RAWA z Katowic, którzy zaproszą dzieci i dorosłych na magiczne chwile z japońskim teatrem wyobraźni w ramach autorskiego programu edukacyjno-artystycznego ”Kamishibai. Wędrowni Opowiadacze”

– mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Piknik odbędzie się w sobotę 25 lipca w godz. 11.00-14.00 przed biblioteką przy ul. Kasprowicza 12. Udział we wszystkich atrakcjach jest darmowy!

Projekt „Biblioteka bez barier” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023