Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bieg Barbórkowy 2020: Wirtualnie, solo i w lesie

Facebook Twitter

Indywidualnie, wirtualnie i w lesie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku nie chce rezygnować z Biegu Barbórkowego, dlatego tegoroczną edycję dostosowuje do panujących warunków, czyli czasu pandemii.

Organizatorzy proponują więc udział w wydarzeniu w dwóch wersjach: albo 6 grudnia można tradycyjnie wystartować i rywalizować z innymi biegaczami. Żeby było bezpiecznie uczestnicy będą podzieleni na mniejsze grupy.

Ale można też indywidualnie, między 7 a 14 grudnia: uczestnicy, o dowolnie wybranej przez siebie porze, muszą pokonać tę samą trasę. To będzie 10-kilometrowy odcinek leśnymi drogami, start i meta wyznaczono na terenie ośrodka rekreacyjnego w Kamieniu. Biegacz powinien zmierzyć swój czas i udostępnić wynik organizatorom. Już ruszyły ZAPISY.

XVI Bieg Barbórkowy zaplanowany na 6 grudnia będzie się składał z 25 startów po 20 osób w 10 minutowych odstępach czasowych. Pierwsze cztery starty – od 9.00 do 9.30 – będą dedykowane dla najszybszych biegaczy, rywalizujących o najwyższe miejsca na podium.

Zapisy i szczegóły na stronie www.mosir.rybnik.pl oraz na profilu FB MOSiR-u.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022