Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Bieg Bez Granic tym razem wirtualnie

Facebook Twitter

W tym roku raciborski "Bieg bez Granic" w formule wirtualnej. W związku z przedłużającymi się utrudnieniami spowodowanymi COVID-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił wprowadzić nowe zasady rywalizacji pod nazwą „E–Bieg bez Granic”.

Uczestnicy wydarzenia do końca maja pokonują dystans 10 km, na dowolnie wybranej trasie, dowolną dyscypliną: marsz Nordic Walking, bieg, spacer, wędrowanie. Każdy zgłoszony po zakończonej akcji otrzyma pamiątkowy medal, który będzie stanowił kolejną część medali z cyklu 4Biegi Racibórz.

Zapisy drogą mailową (sport@osirraciborz.pl – podajemy imię, nazwisko, datę urodzenia), osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg lub telefonicznie – 32/415-37-17.

Oprócz udziału w samym biegu można wziąć udział w trzech konkursach towarzyszących: „Wygrana mierzona kilometrami”, „Zmaluj swój numer startowy” oraz „Zdjęcia z przebiegnięcia”.

W terminie do 05.06.2020 należy przesłać swój wynik w postaci zrzutu ekranu (screena), zdjęcia z aplikacji lub zdjęcia zegarka z widocznym dystansem, czasem i datą mailowo na adres sport@osirraciborz.pl lub na profil FB OSiR Racibórz – mile widziane fotki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2020