Bieg na miarę w Rybniku. Po raz pierwszy takie wydarzenie w mieście
Każdy dystans to sukces. Bez rywalizacji, bez barier, z radością. To będzie pierwszy w historii Rybnik Bieg na Miarę. Już w środę (25.06.) przy rybnickiej tężni na Paruszowcu zbiórka zawodników.

Szacowany czas czytania: 00:26
Wśród nich uczniowie ze specjalnymi potrzebami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7, ich rodzice i przyjaciele placówki. W sumie ponad 200 osób. Tu będzie start. Meta? Nie jest stała – „podąża” za zawodnikami. Każdy uczestnik sam zdecyduje, ile pobiegnie. Celem jest integracja i satysfakcja z aktywności na świeżym powietrzu. Początek I Biegu na Miarę o 10.00. Będzie strefa kibica, można przyjść, by dopingować zawodników.

Czytaj także: