Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bieg Pawłowicki także dla najmłodszych biegaczy

Facebook Twitter

Dziś (1.08.) startują zapisy dla młodszych zawodników do pawłowickiego biegu. Na Bieg dla Dzieci i Młodzieży zapisy on-line, sztafety- zgłaszają się do Ośrodka Sportu. Bieg oraz sztafeta 4x350 m to konkurencje w ramach Biegu Pawłowickiego, który 25 sierpnia odbędzie się w parku w Pawłowicach.

www.pawlowice.pl

W tym roku limit najmłodszych zawodników wynosi 350 osób.

Wzorem ubiegłego roku zapisy dzieci będą odbywać się droga elektroniczną, a opłata startowa wyniesie 1 zł. Przy zapisywaniu należy podać rozmiar koszulki, którą dziecko otrzyma w swoim pakiecie startowym oraz – w przypadku dzieci uczęszczających do szkół w gminie Pawłowice – nazwę szkoły w rubryce klub/drużyna. Dla najliczniejszej reprezentacji szkolonej przewidziana jest dodatkowa nagroda i pamiątkowa statuetka, nie zapomnijcie więc podać informacji, do której szkoły chodzi dziecko.

Zapisy potrwają do 17 sierpnia, chyba że wcześniej zostanie osiągnięty limit 350 zawodników. Dla dzieci w pakietach startowych, oprócz pamiątkowych koszulek, znajdą się napoje, słodycze, makaron w kształcie literek, drobny upominek, a na mecie – medal. Dodatkowo dzieci będą mogły częstować się pączkami, owocami, lodami. Pakiety wraz z numerami startowymi będzie można odbierać w przeddzień zawodów, w sobotę, 24 sierpnia między 9.00 a 21.00 w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach. W dniu zawodów pakiet będzie można odebrać do godziny 12.00, a pierwsza grupa młodych zawodników pobiegnie parkowymi alejkami o 12.10.

Nagrody dla zwycięzców w Biegu Dzieci i Młodzieży to sprzęt sportowy, książki, puzzle i wiele przydatnych gadżetów: słuchawki, notes, pendrive, piórnik itp., a także szczoteczki do zębów i zniżki na zabiegi dentystyczne. Co ważne, w biegu DiM nie ma dolnej granicy wiekowej – dzieci z rocznika 2014 i młodsze, jeżeli tylko potrafią się poruszać na własnych nogach, mogą biec za rękę z rodzicem lub opiekunem. Górna granica wieku to 15 lat.

Nieco starsi zawodnicy (od 18 roku życia) mogą wziąć udział w bezpłatnej rekreacyjnej sztafecie. Czteroosobowe drużyny można zgłaszać od 1 sierpnia w kasie Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach od 9.00 do 21.00 lub w dniu zawodów. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody rzeczowe oraz złote, srebrne i brązowe medale.

Zapisy na Bieg Dzieci i Młodzieży TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj