Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bieg po Nowe Życie w Wiśle. Sztafeta Radia 90! [FOTO]

Facebook Twitter

Około 360 uczestników, blisko 100 sztafet wzięło udział w Biegu po Nowe Życie w Wiśle. To była 24.edycja imprezy, która od lat promuje ideę przeszczepów narządów. Z numerem 30. wystartowała sztafeta Radia 90 z naszym prezenterem Łukaszem Jakubczykiem.

Sztafeta Radia 90

Bieg po Nowe Życie to wydarzenie, które od lat promuje ideę przeszczepów narządów, największa taka impreza w Polsce. Dziś (18.05) w Wiśle spotkali się aktorzy, sportowcy, piosenkarze i lekarze, dziennikarze ale przede wszystkim osoby po przeszczepie.

Dostały drugie życie i pokazują, że mogą być osobami aktywnymi

– mówią organizatorzy Biegu po Nowe Życie. W biegu wzięło udział blisko 100 sztafet, około 360 uczestników, z naszego regionu oprócz reportera Radia 90 można było kabareciarzy Bartka Demczuka i Łukasza Kaczmarczyka, czy młodych siatkarzy z ZSMS Jastrzębski Węgiel.

Członkowie Kabaretu Młodych Panów na Biegu po Nowe Życie w Wiśle

Po raz pierwszy w biegu wzięła udział minister zdrowia Izabela Leszczyna, zjechali do Wisły lekarze z całej Polski, którzy zajmują się przeszczepami i koordynatorów transplantacyjnych. W tym gronie była profesor Marta Wawrzynowicz-Syczewska ze szpitala w Szczecinie, która szła w sztafecie Radia 90.

Bieg po Nowe Życie w Wiśle. Sztafeta Radia 90!

Jesteśmy dumni ze sztafety Radia 90. Brawo!

Zobacz zdjęcia z Wisły:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj