Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bieg po Nowe Życie w Wiśle. Z udziałem Radia 90!

Facebook Twitter

Za dwa tygodnie w sobotę, 13 kwietnia Bieg po Nowe Życie, po raz dziewiąty zagości w Wiśle. To marsz nordic walking, w którym osoby po przeszczepieniach z całej Polski będą maszerować ze znanymi osobami ze świata kina, teatru, estrady, dziennikarzami i sportowcami. Wśród nich będzie reprezentant Radia 90.

Na starcie staną osoby promujące zdrowy styl życia, ale przede wszystkim po raz kolejny zachęcające do świadomego dawstwa narządów.

Dziewięć razy w Wiśle, pięć razy w Warszawie, nasz przekaz o świadomym dawstwie narządów w ciągu ośmiu lat dotarł do bardzo wielu osób – mówi Arkadiusz Pilarz, dyrektor wydarzenia. Ważnym elementem tego przekazu są nagrody „Drugiego Życia”, które w przeddzień Biegu po Nowe Życie wręczymy już po raz piąty. Gala polskiej transplantologii odbędzie się tradycyjnie w Hotelu Gołębiewski.

Nie sposób nie wspomnieć o kolejnej naszej inicjatywie – akcji Zwykła Karta – Niezwykły Dar, podczas której w 2018 roku rozdaliśmy 100 000 świadectw woli – dodaje Pilarz.

14. Bieg po Nowe Życie rozpocznie się 13 kwietnia o 12:00 w centralnym punkcie Wisły. Trasa marszu zostanie poprowadzona głównym deptakiem miasta ze startem i metą na Placu Bogumiła Hoffa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021