Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Bieg Wiosny. W domu, w ogrodzie, na balkonie

Facebook Twitter

Bieg Wiosny co roku organizowany przez rybnicki MOSiR odbędzie się, ale będzie wyjątkowy. Bo wyjątkowy jest czas, w którym się znaleźliśmy. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zgłoszenia do tegorocznej edycji, której start zaplanowano na 17 maja.

Fot. facebook.com/pg/mosirrybnik

Można wziąć w nim udział w domu, w ogrodzie, na balkonie, w dowolnym miejscu, które sobie wymyślicie. Bez rywalizacji – każdy z uczestników jest zwycięzcą i otrzyma medal oraz wyjątkowy pakiet. Ważne, aby aktywność była możliwa do wykonania w zgodzie z panującymi ograniczeniami i była równoważna z wydatkiem energetycznym standardowego biegu na dystansie 5 km. To oznacza, że musicie spalić minimum 363 kalorii.

Czas na wykonanie zadania jest do 24 maja, trzeba to oczywiście zarejestrować (film/zdjęcia/raport z aplikacji monitorującej aktywność) i wysłać na adres mailowy rybnickiego MOSiR-u.

W Wyjątkowym Biegu Wiosny uczestniczyć mogą dzieci, młodzież i dorośli. Zapisy on-line trwają do 7 maja.

Dorośli zapisują się TUTAJ!

Dzieci- TUTAJ!

Można wykonać dowolny trening: biegać, chodzić po schodach, ćwiczyć w domu lub w terenie zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami.

17 maja o 11.00 udostępniony zostanie film ze specjalnym zestawem ćwiczeń WYJĄTKOWE CARDIO, to będzie specjalny trening.

Do każdego uczestnika, po udokumentowaniu udziału, wysłana zostanie paczka zawierająca: medal, chustę wielofunkcyjną oraz kieszonkowy płyn do dezynfekcji, dla dzieci – poszewka na poduszkę typu jasiek.

WAŻNE informacje:
1. biegi.mosirrybnik@gmail.com – na ten adres e-mail prosimy kierować pytania, wiadomości dotyczące Wyjątkowego Biegu Wiosny
2. Osoby które zapisały się na bieg a chcą zrezygnować z proponowanej nowej formy wydarzenia, prosimy o wysłanie informacji drogą mailową, w terminie do 27 kwietnia. Wiadomość powinna zawierać numer konta bankowego, na który zostanie przekazany zwrot.

Szczegóły i regulamin: www.mosir.rybnik.eu

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj