Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biegaj i pomagaj. Weź udział w treningu charytatywnym dla Irka z Rydułtów

Facebook Twitter

Zrób coś dla swojego zdrowia, a przy okazji pomóż w rehabilitacji 11-letniego Irka z Rydułtów. Stowarzyszenie MOJE MIASTO włączyło się w organizację wydarzenia pod hasłem „Biegamy - Pomagamy, Trening Charytatywny dla Irka", jakie zaplanowano na 13 listopada na terenie Pszowskich Dołów.

fot. pixabay.com

To impreza rekreacyjna, bieg na dystansie 5 kilometrów ma być formą treningu, bez pomiaru czasu. Ważne, że biorąc w nim udział wspierasz leczenie chłopca, który doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku samochodowego z udziałem tira. Potrzeba pieniędzy, by Irek mógł wyjechać na turnus rehabilitacyjny.

Zapisy TUTAJ

Irek Niedziela

To 11-letni mieszkaniec Rydułtów, który doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku samochodowego z udziałem tira. Liczne stłuczenia i pęknięcia czaszki, obrzęk mózgu, liczne krwiaki. Do tego bardzo została okaleczona lewa noga. Irek przeszedł już dwie operacje w tym jedna bardzo skomplikowana neurochirurgiczna, a czekają go jeszcze przynajmniej dwie operacje w tym przeszczep skóry. Później długa i kosztowna rehabilitacja tej nogi. Irek w pewnym stopniu już zostanie niepełnosprawny, ale dzięki rehabilitacji można ograniczyć to do minimum. Dla rodziców Irka koszty rehabilitacji syna przewyższają ich możliwości finansowe.

Środki zebrane podczas biegu przeznaczymy w całości na rehabilitację 11-letniego Irka z Rydułtów.

Potrzeba min. 5.500 zł na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024