Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bielizna posłużyła mu za saszetkę do narkotyków. Diler w rękach policji

Facebook Twitter

Część narkotyków miał w bieliźnie, resztę znaleziono w jego domu. W Jastrzębiu-Zdroju policjanci, dzięki przekazanym informacjom, zatrzymali pasażera taksówki, który przewoził marihuanę i amfetaminę. Substancje odurzające znaleziono również w domu 26-latka. Łącznie zabezpieczono jej blisko 200 gramów.

W niedzielę (1.03.) późnym wieczorem jastrzębscy kryminalni uzyskali informację dotyczącą pasażera taksówki, który może posiadać przy sobie narkotyki. Policjanci zatrzymali pojazd i dokonali kontroli osobistej, podczas której znaleźli przy 26-latku niewielką ilość marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy. Tam też okazało się, że jastrzębianin ukrył w bieliźnie blisko 90 działek dilerskich amfetaminy. Na tym jednak nie koniec, bowiem narkotyki znaleziono także wczoraj w jego mieszkaniu.

Podczas przeszukania stróże prawa zabezpieczyli amfetaminę oraz kilkadziesiąt tabletek ekstazy. Kryminalni przechwycili łącznie prawie 200 gramów narkotyków. Jeszcze dziś (3.03.) 26-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja o jego dalszym losie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara 8 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj