Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Bierz go!” Wracamy do pogryzienia nastolatków w Jastrzębiu- Zdroju

Facebook Twitter

Pobicie i szczucia psem w Jastrzębiu- Zdroju. Przed weekendem policja opublikowała apel do świadków zajścia sprzed pół roku z ulicy Wielkopolskiej. Dwóch mężczyzn napadło na trójkę nastolatków: jeden dostał w pięścią w twarz, dwóch zostało pogryzionych. 

fot. pixabay.com

Wszystko działo się 27 listopada zeszłego roku przed godziną 19.00 w Jastrzębiu- Zdroju, w rejonie sklepu spożywczego przy Wielkopolskiej. Do trzech nastolatków miało podejść dwóch mężczyzn z psem, to był owczarek niemiecki. Jeden z mężczyzn twierdził, że go wcześniej zaatakowali. Jak zeznawał 17- latek na nic zdało się tłumaczenie, że mężczyźni musieli ich z kimś pomylić, że chłopcy dopiero wysiedli z autobusu. Jeden z nastolatków dostał pięścią w twarz, dwaj byli szczuci psem, który reagował na komendę „Bierz go”. Jeden chłopak został ugryziony w udo, drugi w rękę.

Policja ustala dane napastników i prosi o kontakt osoby, które mogły widzieć zejście przy Wielkopolskiej.

Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 80.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj