Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Biesiadna Gala Charytatywna

Facebook Twitter

W sobotę (16.11.) w jednym z lokali w Wodzisławiu-Kokoszycach zaplanowano imprezę, z której dochód ma zostać przeznaczony na leczenie pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Leczenia Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gorzycach.

Kobieta boryka się z chorobą, której zwalczanie wymaga wielkiego wkładu finansowego. Powodem stale wzrastających kosztów jest terapia chemią (specyficzna metoda oparta na nagrzewaniu organizmu), która nie jest refundowana przez NFZ. Rodzina już boryka się z problemami finansowymi ze względu na zaciągnięte zobowiązania względem banków.

Bernadecie pomóc postanowili przyjaciele i współpracownicy, stąd pomysł na zorganizowanie gali.

Swój udział w imprezie potwierdzili znani wykonawcy śląskiej sceny muzycznej m.in. Leszek Filec, DuoCoral, Claudia i Kasia Chwołka, Janina Libera, grupa Fest, Krzysztof Procek, Monika Konopka oraz De Silvers i Lenox.  Wszyscy wykonawcy zadeklarowali swój udział w ramach pomocy, nie pobierając z tego tytułu żadnego honorarium.

Bilet wstępu na imprezę będzie cegiełką, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów leczenia kobiety. Początek imprezy o 19.00.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj