Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Birma – kraina uśmiechu”. Wernisaż wystawy i spotkanie z Grzegorzem Kłeczkiem

Facebook Twitter

Biblioteka Główna w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Kłeczkiem. Wydarzenie będzie miało miejsce w najbliższy czwartek (2.09.) o godzinie 18.00. Prelekcja wzbogacona zostanie pokazem fotografii prezentujących wybrane miejsca w Birmie.

Bazując na własnym doświadczeniu, autor zdjęć, udostępni informacje potrzebne każdemu turyście do przyjemnego i bezpiecznego zwiedzania oraz podzieli się ze słuchaczami praktyczną wiedzą. Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych podróżami, turystyką, geografią, fotografią oraz dziką przyrodą.

Grzegorz Kłeczek

Urodził się w 1975 r. Z wykształcenia radca prawny, z zamiłowania fotograf i podróżnik. Założyciel Klubu Fotograficznego w Olkuszu i współwłaściciel galerii sztuki współczesnej „Wyspa Sztuki”. Organizator wypraw, plenerów i warsztatów fotograficznych. Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jego fotografie były również publikowane w magazynach takich jak „Duży Format – Gazeta Wyborcza”, „Digital Photo Video” oraz „Poznaj Świat”. W kręgu jego fotograficznego zainteresowania znajdują się przede wszystkim ludzie i otaczający ich świat.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj