Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Błąkał się po okolicy, ale już jest w domu. Pies trafił do właścicielki dzięki ogłoszeniu w Radiu 90

Facebook Twitter

Blisko tydzień błąkał się po okolicy, szukało go wiele osób. Dzięki ogłoszeniu na naszym portalu pies szczęśliwie wrócił do właścicielki. Maks już jest w domu.

pies

Zaginął piesek, uciekł podczas spaceru w Rybniku – pomóżcie –

pisała do naszej redakcji właścicielka 3-letniego Maksia.

Pies do domu nie powrócił, odnalazł się wczoraj (7.02.) na terenie sąsiedniej miejscowości.

Dziękuję za ogłoszenie, dziękuję wszystkim, którzy pomagali w poszukiwaniach a w szczególności Pani Paulinie, która poruszyła niebo i ziemię, żeby odnaleźć uciekiniera. Wielkie podziękowania dla Radio 90 za pomoc i umieszczenie ogłoszenia na swojej stronie, bo to dzięki temu ogłoszeniu Maksiu jest już bezpieczny.

– mówi nam Beata, właścicielka czworonoga.

Beata: Witam cieplutko. Maksio już jest w domu. Chciałam bardzo podziękować za pomoc w odnalezieniu uciekiniera. Wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta mówiąc, że przybłąkał się do nich piesek, leżał skulony na tarasie i cały się trząsł. Wtedy pani przypomniała sobie, że czytała ogłoszenie w Radio 90 i jest podobny do zaginionego pieska. Jeszcze raz dziękuję. Buziaki.

Do naszej redakcji zadzwoniła też uradowana pani Paulina, która zaopiekowała się pupilem.

Paulina: Państwo udostępniliście, poszło to, że tak powiem w radiu. Ludzie słyszeli i piesek się znalazł w Szczerbicach. Z centrum aż dotarł do Szczerbic. Przez Gotartowice, przez Łuków okrężną drogą, ale zrobił sobie spacer. Całe szczęście, że nie zamarzł, bo to takie mrozy teraz. Ja byłam tak poruszona, też social media też prowadzę, ale wiadomo, że im większy rozgłos, a państwo mają jeszcze większe możliwości. Jestem też bardzo, bardzo wdzięczna i bardzo dziękuję, że też dołożyliście swoją cegiełkę.

Maks już jest w domu, a jak cieszy się z tego powodu, zobaczyć możecie na filmie poniżej:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2023