Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Blues dla niepełnosprawnych w ośrodku Olza

"Razem w rytmie bluesa". To już tradycja, że zawsze na początku września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Olza" bawią się osoby z niepełnosprawnościami z całego pogranicza polsko-czeskiego.

Blues dla niepełnosprawnych
fot. Powiat Wodzisławski

Szacowany czas czytania: 00:28

W piątek (05.09.) kolejna edycja imprezy „Blues dla niepełnosprawnych”. W imprezie udział wezmą polskie i czeskie ośrodki i stowarzyszenia zajmujące się pomocą osobom z niepełnosprawnościami, liczna grupa wolontariuszy i opiekunów, a także osoby zainteresowane magią muzyki bluesowej z całego pogranicza polsko-czeskiego. Na scenie polska grupa FARFOCLE P.T. oraz czeski zespół Mothers Follow Chairs. Strat imprezy o 9.30.

Czytaj także:

REKLAMA