Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Blu’ska zakończy tegoroczne Muzyczne Środy

Facebook Twitter

Dziś (31.08.) ostatni dzień wakacji i ostatni koncert w Parku Zdrojowym. Tym razem w klimacie SKA i Reggae, które idealnie pasują do sierpniowej aury. Koncert tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

Blu’Ska to nie zespół, a „stan umysłu”, czyli barwnie pokolorowana rzeczywistość stworzona przez grupę przyjaciół z Jawiszowic (k. Oświęcimia). Blu’Ska powstała z wielką dawką pozytywnych emocji i pasji, czego wynikiem jest muzyka we własnym stylu blu’ska, który każdy definiuje według swojego uznania. Nie szufladkują, nie porównują i robią swoje. Elementy SKA i REGGAE tworzą z nich kipiący pozytywną energią wulkan sceniczny, który poruszy wszystkich, od najmłodszych do najstarszych, niezależnie od poglądów.

Ich znakiem rozpoznawczym są chwytliwe i łatwo zapamiętywane melodie wygrywane przez sekcję dętą z akordeonem, trąbką i puzonem. Do tego dwie gitary elektryczne, bas, perkusja i perełka w postaci kongów i bongosów, czyli etnicznych bębnów tworzących wyjątkowy klimat.

Po raz ostatni widzimy się w tym roku w Parku Zdrojowym na Muzycznych Środach. Koncert tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 lutego 2020