Boiska w gminie Pawłowice z nowymi wiatami. W Warszowicach już je zamontowano, wkrótce montaż w Golasowicach
Na dwóch boiskach znajdujących się w gminie Pawłowice - konkretnie w Warszowicach i Golasowicach mają pojawić się nowe elementy boiskowej infrastruktury. Sportowe obiekty mają zostać wzbogacone o wiaty dla zawodników rezerwowych oraz sztabów szkoleniowych.

Szacowany czas czytania: 00:30
Boiska w gminie Pawłowice z nowymi wiatami. Są już w Warszowicach, wkrótce będą w Golasowicach
Na boisku w Warszowicach – jak podają w pawłowickim Urzędzie Gminy – wiaty zostały już zamontowane. Wkrótce ich montaż ma nastąpić na drugim z boisk – we wspomnianych już Golasowicach. Kiedy to nastąpi? Tego na razie nie wiadomo.
Zakupione wiaty będą służyć lokalnym drużynom podczas treningów i rozgrywek
– wskazują urzędnicy z gminy Pawłowice, którzy nie zdradzają jednak kwoty zakupu tych boiskowych elementów.
